بازدید: 61 بازدید
آموزش نصب باکس ایزی جیتگ | Easy Jtag Plus در ویندوز ۱۰ در نظر داشته باشید نحوه نصب و راه‌اندازی باکس ایزی جیتگ پلاس در تمامی ویندوزها به‌همین صورت می‌باشد  باکس ایزی جیتگ پلاس  یکی از بهترین باکس جهت پروگرام هارد و ترمیم بوت می‌باشد که توسط تعمیرکاران موبایل در ایران مورد استقبال خوبی قرار گرفته است در این ویدیوی آموزشی نحوه نصب و راه‌اندازی باکس ایزی جی تگ پلاس را به شما آموزش می‌دهیم سعی کنید تمامی نکاتی که در ویدیو  گفته‌شده را رعایت کنید تا به مشکلی برنخورید.  نکته‌ای که باید در نظر بگیرید: درصورتی‌که Z3x دارید حتماً قبل‌از نصب باکس ایزی جیتگ ،باکس Z3x را از کامپیوتر خود جدا کنید چون به اختلال درایور برمی‌خورید. برای نصب باکس Easy Jtag Plus  باید ابتدا نرم‌افزار Shell Z3x  را از سایت مرجع دانلود و اقدام به نصب کنید و در قسمت software شروع به دانلود آخرین نسخه باکس ایزی پلاس کنید برای دانلود نرم‌افزار Shell از لینکی که در پایین همین  پست قرار داده‌ایم استفاده کنید و مطابق فیلم آموزشی اقدام به نصب باکسEasy Jtag کنید. مراحل نصب نرم‌افزار shell را مطابق ویدیو انجام دهید.
ایزی جیتگ پلاس میهن روید
نصب باکس ایزی جیتگ | Easy Jtag Plus
بعد از نصب نرم‌افزار shell باکس را به سیستم خود متصل کنید و نرم‌افزار shell را اجرا کنید و در قسمت settings دکمه Card info را بزنید و مطمئن شوید که درایور Smard card به خوبی نصب شده باشد.
Easy Jtag Plus میهن روید
How to install EASY JTAG PLUS box
و به تب support file بروید و در قسمت Software گزینه Easy jtag را انتخاب کنید و یکی‌یکی نرم‌افزارهای مورد نیاز را دانلود کنید.
Easy Jtag Plus Download
Easy Jtag Plus Download for mihanroid.com
لیست نرم‌افزارهایی که مورد نیاز هست در کادر پایین برایتان قرار می‌دهیم این نرم‌افزارها را دانلود کنید و بعد از دانلود اقدام به نصب آن‌ها کنید.
لیست نرم افزار هایی ضروری برای پروگرام هارد و ترمیم بوت نیاز داریم باید بصورت آحرین ورژن دانلود شود.

* نرم افزار های که برای پروگرام هارد مورد استفاده قرار میگیرد

  • easy jtag red release
  • EasyJtag eMMC plus
  • Easy Jtag Emmc File Manager
  • Z3X EasyJtag EMMC File Manager 

 نرم‌افزارهایی که در کادر بالا باید دانلود کنید هرکدام عملکرد مختلفی با یکدیگر دارد همان‌طوری که بهتر می‌دانید پروگرام و ترمیم بوت با باکس ایزی جیتگ پلاس همانند دیگر باکس‌های پرو گرامر قلق و اصول خودش را دارد درصورتی‌که در زمینه پروگرام هارد با باکس ایزی جی تگ پلاس مشکل دارید می‌توانید ویدیوهایی که ما در سایت میهن روید منتشر کردیم  را مشاهده کنید تا حدودی مشکلات شما در زمینه ترمیم بوت یا پروگرام هارد برطرف شود یا درصورتی‌که نیاز به  آموزش ۰ تا ۱۰۰ دارید می‌توانید در دوره‌هایی که ما برای تعمیرکاران موبایل برگزار می‌کنیم شرکت کنید دوره‌های ما به‌صورت آنلاین و کاملاً متفاوت می‌باشد و یا می‌توانید به‌صورت حضوری در دوره‌های تخصصی پروگرام هارد و ترمیم بوت که در کلینیک میهن روید برگزار میشود شرکت کنید.

ادامه مطلب