وبلاگ

اکانت اتورایز شیائومی چیست و چه کاربردی دارد ؟

اکانت اتورایز شیائومی چیست و چه کاربردی دارد

اکانت اتورایز یک لایه امنیتی بر روی سیستم عامل گوشی های جدید است، و زمانی اهمیت و کاربرد ویژه خود را نشان می دهد که گوشی شما به دلایل مختلفی ممکن است نیاز به فلش شدن یا ترمیم بوت داشته باشد ، و برای فلش و یا ترمیم بوت به پیغامی بر میخورید که میبایست اکانت اتورایز تهیه کنید.در واقع اکانت اتورایز اجازه فلش و نصب رام را در حالت خاموشی را صادر میکند. و قیمت این اکانت حدودا 15 دلار است ، که یک سری از دانگل و باکس ها هستند که بصورت رایگان این کار را انجام میدهند.

Xiaomi Authorization Account

در واقع اکانت اتورایز شیائومی اجازه نصب رام و فلش را در حالت خاموشی محیا میسارد

 

این اکانت بر روی سیستم عامل گوشی هایی که با پردازنده مدیاتک و کوالکام فعال هستند ،که بیشتر برای گوشی های شیائومی کاربرد دارد که راه و متد هایی وجود دارد که میتوان این اکانت را دور زد و دستگاه  مورد نظر را در حالت خاموشی بدون اکانت اتورایز فلش و آنبریک نمود.

راه های دورزدن اکانت اتورایز و باپس به چه عواملی بستگی دارد ؟؟

  • بستگی به پردازنده دستگاه و ورژن گوشی دارد ، مثلا گوشی هایی که با پردازنده میدیاتک هستند را میتوان بدون باکس و دانگل اکانت اتورایز را غیر فعال یا باپس کرد، ولی گوشی هایی که با پردازنده کوالکام هستند 70 درصد مدل ها میتوان توسط فایل لودر عملیات بایپس اتورایز را انجام داد.

ما در سایت میهن روید برای همکاران موبایلی یکسری مینی دوره هایی ساخته ایم که توسط این دوره میتوانند بدون باکس و دانگل اکانت اتورایز گوشی های شیائومی را غیر فعال کنند و اقدام به فلش و ترمیم بوت دستگاه کنند .

لینک مینی دوره ها

 

 

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید