نرم افزار رایگان تغییر سریال شیائومی + آموزش تصویری

معرفی نرم افزار رایگان ترمیم سریال شیائومی

اگه یک تعمیر کار موبایل هستید به دنبال یک برنامه رایگان برای ترمیم و تغییر سریال گوشی شیائومی میگردی  و باکس و دانگل ندارید این پست بسیار برای شما کاربردی خواهد بود زیرا توسط این نرم افزار رایگان تغییر سریال شیائومی میتوانید به راحتی سریال گوشی شیائومی را بدون باکس ترمیم کنید.

امروز به شما نرم افزار Xiaomi IMEI Tools را معرفی میکنیم ، که این نرم افزار یک نرم افزار بسیار منحصر به فرد است که به شما کمک میکند تا پروسه و مراحل ترمیم سریال گوشی های شیائومی را به بهترین شکل انجام دهید .

این نرم افزار ترکیبی از چند برنامه کاربردی است مثل ، تغییر سریال با فایل QCN و یا فایل های ENG QCN ، برای تغییر دادن سریال گوشی های کوالکام شیائومی میبایست ابتدا فایل qcn را ویرایش کنید، در صورتی که تا بحال ترمیم سریال گوشی های کوالکام شیائومی را انجام نداده اید پیشنهاد میکنم که از این محصول دیدن فرمایید ترمیم سریال گوشی های شیائومی + آموزش ویدیویی به زبان فارسی بصورت کلی نرم افزار Xiaomi IMEI Tools از یک سری امکانات بر خوردار است

برنامه Xiaomi IMEI Tools دارای چند ماژول میباشد که در خدمات دهی گوشی های شیائومی به ما کمک بسیار فراوانی میکند.که برای تسریع عملیات ترمیم سریال بسیار مفید و کاربردی است مثل فعال سازی دیاگ گوشی های کوالکام از جمله گوشی های شیائومی، نصب فایل ریکاوری کاستوم و ریست کردن EFS  و روت کردن گوشی شیائومی و نصب برنامه مجسک روت و دارای دو نرم افزار بسیار کاربردی برای گوشی های کوالکام است.

 

لینک دانلود نرم افزار Xiaomi IMEI Tools</p> <p>

ابتدا نرم افزار رایگان تغییر سریال شیائومی را دانلود کنید و مطابق ویدیو آموزشی که بالای صفحه وجود دارد نرم افزار را نصب کنید.

خب ،میریم سروقت معرفی قسمت های نرم افزارXiaomi IMEI Tools

همان طور که مشاهده میکنید این نرم افزار دارای رابط کاربری ساده و تخصصی میباشد.

 

در تب اول این نرم افزار شش پلتفرم وجود دارد که هرکدام از این ماژول ها کاربرد خواص خودش را دارد.

در صورتی imei Repair که بر روی ماژول QCN editor کلیک کنید صفحه ای QCN Editor برای شما باز میشود که میتوانید سریال فایل QCN را ویرایش کنید.

 

گذینه install TWRP جهت نصب فایل ریکاوری سفارشی و یا ریکاوری کاستوم مورد استفاده قرار میگیرد.

 

ماژول QPST TOOL یک نرم افزار بسیار عالی برای حل مشکلات شبکه گوشی های کوالکام است.

 

نرم افزار QFIL یک ابزار بسیار حرفه ای برای گوشی های کوالکام است این نرم افزار نه تنها برای گوشی های شیائومی کاربرد دارد بلکه برای همه برند های دیگر نیز قابل استفاده است .

 

گذینه EFS Reset به منظور wipe security هست که ابتدا باید بروی دستگاه TWRP رایت کرده باشید وظیفه این عملکرد حذف و ازبین بردن سریال دستگاه هست.

 

Open DIAG Port جهت فعال سازی دیاگ دستگاه هست که ایتدا باید دستگاه را روت کنید و سپس ADB  دستگاه را فعال کنید و اقدام به فعالسازی دیاگ دستگاه کنید.

 

میرسیم به تب Other Tools نرم افزار Xiaomi IMEI Tools در این تب امکانانی وجود دارد در ادامه همین پست معرفی میکنم.

 

EFS Backup : برای بکاپ گرفتن از فایل EFS در حالت TWRP هست که سعی کنید همیشه قبل از ترمیم کردن سریال و یا ترمیم سریال از فایل EFS توسط نرم افزار Xiaomi IMEI Tools بکاپ تهیه کنید.

EFS Restore : این گذینه برای برگرداندن فایل EFS که توسط نرم ازفزار Xiaomi IMEI Tools بکاپ گرفته مورد استفاده قرار میگیرد.

Device Manager : همان دیوایس منیجر سیستم را به نمایش میده که براحتی بتوانیم گوشی هایی که توسط پورت USB به سیستم وصل هست را مدیریت کنیم .

Install Magisk : برای نصب فایل روت گوشی ها استفاده میشود

Magisk Remove : برای از بین بردن روت فعلی دستگاه کاربرد دارد که برای همه مدل گوشی ها قابل استفاده نیست.

توجه داشته باشید : در صورتی که تا بحال عملیلات ترمیم سریال و یا تغییر سریال گوشی های شیائومی را انجام نداده اید قبل از اینکه به مشکلی بر بخورید ، حتما آموزش ترمیم سریال گوشی کوالام راببینید.

دیدگاهتان را بنویسید