ورکشاپ 3 روزه آموزش الکترونیک و نقشه خوانی موبایل
تاریخ شروع

02:00

یکشنبه - 1400/05/10

تاریخ پایان

05:00

پنج‌شنبه - 1402/12/10

آدرس

شیراز، خیابان توحید (داریوش)، کلینیک آموزشی تعمیرات موبایل میهن روید

ورکشاپ 3 روزه آموزش الکترونیک و نقشه خوانی موبایل
5/5

ورکشاپ الکترونیک را قورت بده

ورکشاپ آموزشی 3 روزه الکترونیک موبایل شماتیک خوانی و عیب یابی بورد موبایل در شیراز برای همکاران و تعمیرکاران موبایل برگزار می‌شود. این ورکشاپ به منظور آموزش و افزایش دانش فنی تعمیرکاران سخت افزار موبایل است. طی این دوره آموزشی، شرکت‌کنندگان با اصول و فنون شماتیک خوانی (مهندسی معکوس الکترونیک)و عیب یابی بورد موبایل آشنا می‌شوند و مهارت‌های لازم برای تعمیرات فوق تخصصی موبایل‌های مختلف را از طریق تجربه‌های عملی به دست می‌آورند. این ورکشاپ فرصتی مناسب برای گسترش دانش و ارتقاء مهارت‌های تعمیرکاران موبایل در شهر شیراز فراهم می‌کند.

ویدئوی ورکشاپ آموزش الکترونیک موبایل در شیراز
online courses tutorials 52683 37860
پخش ویدیو

در این ورکشاپ مهمان کلینیک میهن روید خواهید بود ...

درباره امین کشاورزی

محمد امین کشاورزی مهندس الکترونیک و نقشه خوانی برد موبایل است که بیش از 10 سال تجربه در زمینه الکترونیک و آموزش تعمیرات موبایل دارد.

مربوط به دوره قبل
گالری تصاویر
پیش نیازهای شرکت در این رویداد

 موبایل ها به یکی از اصلی ترین وسایل ارتباطی بین افراد تبدیل شده‌اند. اما، همانند هر دستگاه الکترونیکی دیگری، موبایل ها نیز دچار خرابی و اشکالات مختلف می شوند. به همین دلیل، تعمیرکاران موبایل نیاز دارند تا مفاهیم و اصول اساسی الکترونیک را به طور صحیح تخصصی یاد بگیرند. بدون داشتن اطلاعات کافی در زمینه الکترونیک، تعمیرکاران قادر به تشخیص و رفع و مشکلات موبایل ها نخواهند بود. علاوه بر این، با یادگیری الکترونیک، تعمیرکاران قادر به ارائه خدمات بیشتری به مشتریان خود خواهند بود و به راحتی توانایی انجام تعمیرات تخصصی تر را نیز خواهند داشت. در نتیجه، هر تعمیرکار موبایل باید الکترونیک را به عنوان یک بخش اساسی از تخصص خود در نظر بگیرد تا بتواند در شغل خود بهترین باشد.

در شیراز منتظر حضور گرمتان هستیم ...😎